AIR PLANE

Air plane

Podkladem pro tyto hodiny je fotografie oblohy na které se zkřížily dráhy dvou letadel. Ručičky jsou z hliníkových trubiček, nastříkané na černo, okraj hodin papírový, barva dle výběru. Letadélko na vteřinovce krouží kolem 24 hodin denně. Váha letadélka je vyrovnána protizávažím tak aby byl strojek namáhán co nejmíň. Verzí těchto hodin vzniklo hodně, předkládám ty nejúspěšnější. Příhodný dárek pro pilota, letušku, romantika,leteckého mechanika, snílka, meteorologa, parašutistku, parašutistu, řídícího letového provozu, atd.

V ceně hodin je přepravní box. Dno tohoto boxu je barevně kontrastní vůči okraji hodin a tvoří přirozený rám. Hodiny je možné v rámu ponechat nebo je jednoduše vyndat a pověsit na stěnu.

Barevné provedení těchto hodin, včetně podkladu (například jiná fotografie nebo čistá barevná plocha) je pochopitelně možné změnit.

Hodiny si můžete objednat ZDE. Do objednávky prosím uveďte přesný název hodin (Air plane)

 

Jiná barevná variace hodin Air plane

Hodiny Air plane v přepravním boxu. Dno je tmavě modré, okraj orámován dřevěnými profily. Hodiny je možné pověsit v rámu i bez něj.
Jiná verze hodin Air plane. Pokud Vás tyto hodiny zaujaly, mohu poslat fotografie dalších verzí. Nebo se podívejte na tématicky podobné hodiny ZDE.

 

Všechny hodiny SESTKA jsou ručně vyrobené originály. Konstrukci hodin je věnována max. péče. Jakékoli opravy, konzultace, čištění hodin jsou po dobu 5 let zdarma.

Další informace Vám rád poskytnu.

info@sestka.com

+420 602 757 485