BIO-CLOCK

Někdo má prostě zálibu v nákupních taškách. Na tom pochopitelně není nic divného. Divné je snad jen to, že tato záliba je ze strany výrobců hodin tak často opomíjena !

BIO-CLOCKY jsou nejen vítaným suvenýrem pro taškofily, ale jsou i (kromě strojku) plně recyklovatelné. Recy-Clocky z Recy-věcí jsou v nabídce hodin SESTKA významným artiklem. Bio-clocky jsou pak dalším modelem..



Tímto bych také rád poděkoval společnosti PRO-BIO ze Starého Města pod Sněžníkem, že poskytla tuto krásnou tašku do oběhu. Slibuji, že hodiny z ní zhotovené budou dělat jejich jménu pouze čest.


K Bio-hodinám patří dřevěné ručičky, to je jasné.





Nenechte se zmást papírovou stranou tašky zepředu - vzadu je podpůrná konstrukce zaručující její svěží bio-vzhled po velmi dlouhou dobu ! (foto výše)

Velikost hodin na zde uvedených fotografiích je cca 35 x 20 cm. Na hodiny i jejich konstrukci je poskytována záruka 5 let.

Balit papírovou tašku do krabice aby se nepoškodila by mohlo znít nezasvěceným jako kolosální nesmysl. Jak se ale ukazuje, kolosální nesmysly se občas stávají skutečností.

>>> zpět do fotogalerie >>>