"BRUMÍCI" - BLACK CRYSTALS
V srpnu 2011 dorazila do časové centrály pana Šestky v Praze příznivá zpráva. Americká firma O´CONNEL & GOLDBERG se specializací na public relations má zájem o bližší informace o hodinách SESTKA! A že prý na koho se mohou ve firmě obrátit a zda je nějaká pobočka přímo v USA? Pro krátkém přemýšlení a zjištění, že pobočka v USA (zatím!) založena nebyla a že ve firmě (zatím!) není možné se obrátit na nikoho jiného než na pana Šestku samotného, jsem poslal e-mail s pozdravem a svým telefonním číslem.

Obratem přišlo zadání na 8 originálních dárků-hodin na akci se jménem "TURN BACK TIME". Dárky jsou určeny oceněným profíkům, kteří "navzdory času" ještě aktivně pracují a je jim už přes 80 let.

Po několika návrzích a konzultacích padla volba na gramofony typu "BLACK CRYSTAL". Budou umístěny ve speciální krabici s dostatkem místa na gravírovanou cedulku s věnováním. (nejvíc času zabraly právě konzultace ohledně místa na tu cedulku a velikost krabice)

Na všechno bylo samozřejmě málo času, neboť akce se konala poměrně brzy. Řekl jsem, že není problém a že to samozřejmě stihnu. Takové nemístné sebevědomí je v jednání s americkou firmou nezbytné. Rovněž jsem poslal cenovou nabídku, která byla akceptována.

Problém samozřejmě nakonec byl - s dopravou. Ukázalo se totiž, že přibližně polovinu výdělku spolkne expresní přeprava hodin na Floridu. Jen zázračnou shodou okolností to nakonec bylo méně. Ale to je historka, kterou si necháme až někdy ke kávě ;)

Na obrázcích níže můžete shlédnout 8 originálních gramofonů. Podobné, přece však každý jiný.

Výroba hodin byl takový fofr (cca 8 dnů), že jsem stěží stačil dávat názvy. A tak na poslední modely zbyla už jen čísla a písmena...

Ladies and Gentlemen, dovolte aby se Vám představily hodiny ...

"VIDLIČKA"

"RUMBÍK"

"BRUMÍK"

"RENDÍK"

"SUBTÍK"

"TURBÍK"

"15 T"

"AC-AF-AV"

No a řekněme si upřímně, komu by neudělala radost taková fotka zpoza oceánu. Jedna z oceněných právě přebírá cenu za svůj statečný boj s časem :)

Skupinové foto před hromadným odjezdem z Prahy Ruzyně.

8 gramofonů v krabicích bylo zabaleno ve dvou větších krabicích po čtyřech... jestli je tomu tedy rozumět...

Zavázáno, zapečetěno, označeno... atd.

Děkuji za pozornost, odcházím...

Ne, počkejte, ještě něco! Ony se jim ty gramofony tak líbily, že si objednali ještě jeden pro sebe ;)

A teď už je to fakt všechno

Případné dotazy, nápady a připomínky prosím e-mailem sem nebo telefonem sem - 602 757 485

>>> zpět do fotogalerie >>>