FISH

Fish

Tyto hodiny nabízejí opravdu velké množství variant. Zatím byla vyrobena pouze tato černo-žlutá, ale barevné a tvarové kombinace jsou neomezené. I velikost je variabilní. Představte si opravdu "velkou" rybu ve výskoku na stěně Vašeho pokoje. Než se stačí vrátit zpátky do vody, můžete se podívat kolik že je to vlastně hodin."

Velikost ryby-hodin na obrázku je cca 20x10 cm. Je možné ji ovšem zvětšit i na půl metru a více. Možná Vám ani rozpětí paží nebude stačit... :)

Hodiny "Fish" v přepravním boxu. Tato krabička pochází ještě z doby kdy nebylo vyřešeno uchycení hodin v krabici skrze hodinový strojek, tudíž bylo nutné hodiny zafixovat v určité poloze a víčko krabice pak hodiny pomocí přesně zhotovených lišt přitlačilo a drželo v krabici. Nebylo ale možné si hodiny v krabici prohlížet aniž by hrozilo jejich vypadnutí. V současné době používám systém, kdy jsou hodiny pevně přišroubovány ke spodní části krabice dvěma šrouby. Ty se po transportu jednoduše vyndají a hodiny je možné pověsit na stěnu. Je mi ovšem jasné, že to není všem úplně jasné - případným zájemcům vysvětlím podrobněji."

Konstrukce hodin FISH. Aby se hodiny nepřevažovaly na stranu kde je zadní ploutev, jsou na druhé straně přilepeny dvě matice jako protizávaží.

Fish

S hebrejskými čislicemi a opačně jdoucím strojkem

Tentokrát je "vyváženost" ryby vyřešena pootočeným strojkem. Tak aby i přesto, že střed ciferníku není v těžišti hodin, byly hodiny po zavěšení na stěnu ve vodorovné poloze.

Všechny hodiny SESTKA jsou ručně vyrobené originály. Konstrukci hodin je věnována max. péče. Jakékoli opravy, konzultace, čištění hodin jsou po dobu 5 let zdarma.

Další informace Vám rád poskytnu.

info@sestka.com

+420 602 757 485