PHOTOclock

Photoclock

Účel: hodiny

Rozměr: dle dohody

Materiál: překližka, papír, hliník, atd. + Vámi dodaná fotografie, kresba, linoryt, plakát nebo jiné.

Mohu pochopitelně nabídnout i fotografie ze svého bohatého archivu.

Hodiny z fotografie dnes pořídíte velmi snadno, pokud se ovšem spokojíte s předem daným tvarem a formátem, který navíc nepřesáhne většinou rozměr A4. Jestliže tedy toužíte po hodinách kdy si vzhled do detailu určíte sami, nebudete omezeni tvarem ani velikostí a ještě si určíte provedení ručiček, objenávejte ZDE.

Hodiny můžou být i zasklené.

Přepravní box je v ceně hodin.

RETRO TRAIN jsou typickým příkladem sladění obrázku a hodin. Fotografie je upravena do "starodávné" podoby, vytištěna na papír "zažloutlého" odstínu a orámována. Jednotlivé "čuplíky" ( to je těch 12 teček místo čísel ) jsou z kovových černých nýtů ( na parních mašinách se hodně nýtovalo ). Ručičky archaické a vteřinovka jdoucí na vteřinu přesně, neboť časomíra tato hodinových strojkem, který je řízen přesným rádiovým signálem ( protože vlaky by měly jezdit přesně ) osazena jest.
Pařížské panorama se zamilovanou dvojicí na lavičce. Výhodou nástěnných hodin SESTKA je jejich (téměr) absolutní schopnost přizpůsobit se požadavkům zákazníka. I kdyby nebe nad Paříží mělo být zelené a Eifelovka zalomená do pravého úhlu. ( fotograie je graficky upravena )
Podzimně černobílá meditativní seance s použitím fotografie významného českého krajinářského fotografa Bohumila Horkého, který již bohužel nefotí, protože ho to nebaví. Na hodiny ovšem poskytl několik svých fotografií. (viz. i další dva obrázky pod těmito hodinami )
Podzim vystřídalo dlouhé období sucha... Fotograf Horký zde zachytil rozpukanou rodnou hroudu. Šestka pak doplnil opět černobílou kombinací a červenými prvky naznačujícími kam se dá puklinou v zemi spadnout ...

a
r
c
h
i
t
e
c
t
u
r
e

Všechny hodiny SESTKA jsou ručně vyrobené originály. Konstrukci hodin je věnována max. péče. Jakékoli opravy, konzultace, čištění hodin jsou po dobu 5 let zdarma.

Další informace Vám rád poskytnu.

info@sestka.com

+420 602 757 485