QUESTION OF TIME

QUESTION OF TIME

Otázka času je jednou z nejdiskutovanějších. Co si myslí o času slavní si přečtěte ZDE. Podle kyvadlových hodin na obrázku je člověk jen přívěskem času, který se věčně zabývá jeho podstatou a kýve se, závislý na něm, ze strany na stranu. Pokud sdílíte stejný názor, můžete si tyto hodiny objednat ZDE. Jedná se o vhodný dárek filosofům, psycholožkám, věčným pochybovačům, příznivcům kvízů a ostatním milovníkům a milovnicím času.

Součástí ceny je přepravní box a současně rám ve kterém lze hodiny bezpečně transportovat, postavit vodorovně nebo pověsit na stěnu. Po vyjmutí dvou šroubů na zadní straně pak hodiny z krabice vyndáte a zbyde jen otazník s kývající se figurkou. Barevné provedení hodin je možné změnit.

 

 

 

 

Čas - to je prostě způsob, jakým příroda zajišťuje, aby se všechno neodehrálo najednou.

( John Archibald Wheeler )

 

Čas si vymysleli lidé, aby věděli, od kdy do kdy a co za to.

( Jan Werich )

 

Není větší škody nad ztracený čas.

( Michelangelo Buonarroti )

 

I ta nejhorší hodina má jen 60 minut.

( Epikuros )

 

I ta nejlepší minuta má jen 60 vteřin.

( SESTKA )

 

Kývající se panáček má na sobě nápis sestavený z novinových výstřižků.
Pokud to umožňuje konstrukce hodin, jsou lepené spoje vždy doplněny nebo nahrazeny kovovým spojovacím materiálem. Tím jsou hodiny pevnější, lépe drží tvar, případně se dají rozebrat. Tato konstrukce je náročnější na čas i materiál, rozhodně je ale přesnější, čistší a dává výrobku další pohledové detaily. Na obrázku vlevo vidíte ciferník hodin spojený šrouby se základní deskou, ve spodní části pak kyvadlo, uchycené na strojku rovněž pomocí matice a šroubu.
Vlevo uchycení figurky na kyvadlo, vpravo hodiny položené na víku transportního boxu - to je zpracováno ve stejných barvách jako hodiny.

 

Všechny hodiny SESTKA jsou ručně vyrobené originály. Konstrukci hodin je věnována max. péče. Jakékoli opravy, konzultace, čištění hodin jsou po dobu 5 let zdarma.

Další informace o těchto hodinách, případně informace a návod jak si je vyrobit Vám rád poskytnu.

info@sestka.com

+420 602 757 485