Swimming Pool

Swimming Pool no.1

Bazénové hodiny s figurkami plavců a dalších návštěvníků koupaliště. Bazén má svůj vlastní skokanský můstek.

Hodiny jsou vyrobeny z plastu, papíru, lepenky a kovu. Průměr hodin je cca 30 cm.

Hodiny si můžete objednat ZDE .

Swimming Pool no.2

Bazénové hodiny s figurkami plavců a dalších návštěvníků koupaliště, tentokrát ve verzi s krycím sklem. Kulaté hodiny jsou umístěny na masivní základní desce z překližky, vyztužené rámem a opatřené duralovým zavěšením. Na sloupcích je nad hodinami umístěno krycí sklo. Uchycení skla je rozebiratelné.

Přepravní box pro osobní vyzvednutí je v ceně hodin.

pozn. : na fotografii vlevo jsou hodiny ve fázi rozpracovanosti a tedy bez všech figurek. Ty jsou jinak pochopitelně součástí hodin ( stejně tak jako na obrázku nahoře )

¨Hodiny si můžete objednat ZDE

Swimming Pool no.3

Bazénové hodiny s figurkami plavkyň, skokanským můstkem a stromy. Menší verze hodin, v průměru cca 20 cm.

Přepravní box je v ceně hodin.

Hodiny si můžete objednat ZDE .

Že bazénové hodiny umožňují prezentaci dalších (nejen vodních) radovánek, můžete vidět na obrázku vlevo.

A ještě mořská verze. Maják, mušle, plachetnice, potapěč atd.... :)

První bazén byl vyroben asi tak před pěti lety. Stal se rozhodně jedním z nejoblíbenějších modelů z nabídky SESTKA. Na bazénu jsou použity figurky k modelové železnici. Skokanské můstky jsou vyrobeny z profilů používaných na stavbu architektonických modelů. Ručičky hodin jsou z hliníkových trubiček a kulatin. Samotné tělo hodin je z PVC desky, lepenky a papíru. Výhodou těchto materiálů je dobrá zpracovatelnost a u papíru velký výběr barev. Pokud nedojde k mechanickému poškození nebo ke kontaktu papíru s tekutinou, je tento materiál pohledově stálý a nenáročný na údžbu. Stačí jej čas od času otřít měkkým čistým suchým štětcem.

Velice nenáročný na údržbu je i hodinový strojek. Ten je navíc uchycen k tělu hodin velmi jednoduchým způsobem a dá se snadno vyměnit. Nařízení lze provést pomocí stavěcího kolečka na zadní straně strojku nebo mechanickým otočením hodinových ručiček. Hodiny lze opatřit i strojkem jež je řízen radiosignálem a jde na vteřinu přesně. Sám se přeřídí i na letní čas. Tento strojek ovšem není tak silný jako klasický a je tedy lepší ručičky nechat bez zatížení na koncích ( v případě bazénu jsou to plavci nebo lodička ) .

Všechny hodiny SESTKA jsou ručně vyrobené originály. Konstrukci hodin je věnována max. péče. Jakékoli opravy, konzultace, čištění hodin jsou po dobu 5 let zdarma.

Další informace Vám rád poskytnu.

info@sestka.com

+420 602 757 485