TELEFON

Telefon

Nejspíš si občas potřebujete zavolat na přesný čas. Tyto hodiny Vám ušetří poplatek za místní hovor a jdou na vteřinu přesně. Jsou osazeny hodinovým strojkem, který je řízen rádiovým signálem. Sám se srovná na letní čas a zpátky, můžete si podle něj řídit všechny hodiny v bytě i hodinky na ruce.

Hodiny jsou vyrobeny z originálních telefonních přístrojů s klasickým číselníkem. Barvu je možné zvolit dle přání. Původní telefon na obrázku vlevo byl černý.. a jak krásně zčervenal !!!

Hodiny si můžete objednat ZDE.

V ceně hodin je transportní box a telefonní seznam.

Výměna strojku či případná oprava hodin je zdarma po dobu 5 let.

 

Telefon je možné doplnit šňůrou, v tomto případě byl použit kroucený ocelový drát z poznámkového bloku.

Telefonní přístroj byl nejprve rozebrán. (pokud se rozhodnete udělat si hodiny sami, dejte při rozebírání pozor na ocelovou pružinu číselníku - vemte si raději plexi kryt na obličej) Tělo telefonu je nastříkáno červenou, sluchátko bílou barvou. Na sloupcích nad číselníkem je skleněný ciferník, sluchátko je k telefonu přišroubováno. Pokud si chcete zavolat, je nutné šrouby odstranit.

Hodiny lze postavit vodorovně nebo pověsit na zeď.

Na obrázku vlevo je další verze hodin-telefonu. V tomto případě byla na jednotlivé minutové dílky použita náhodně vybraná telefonní čísla ze seznamu.

Všechny hodiny SESTKA jsou ručně vyrobené originály. Konstrukci hodin je věnována max. péče. Jakékoli opravy, konzultace, čištění hodin jsou po dobu 5 let zdarma.

Další informace, případně postup jak si hodiny vyrobit, Vám rád poskytnu.

info@sestka.com

+420 602 757 485