tr>
ZELENÁ JE TRÁVA

"Párek tady někdo, pánové ?"

Pro ty, kteří netuší o co jde v úvodní hlášce je zde malé vysvětlení. Ne v tak úplně dávných dobách chodili po fotbalových tribunách prodavači párků. Svou typickou dikcí se ptali fandících zda si k fandění nepřizvou i párek s hořčicí. Měli takový velký koš a v tom byl hrnec s párky a taky chleba a hořčice. Velice charakteristický byl právě slovní projev, kde se ve větě "párek tady někdo, pánové" dával důraz na slabiku REK ve slově párek. Asi to vzbuzuje větší chuť k jídlu. Zkuste si to říct s tímto přízvukem:

"páááá-REK tady někdo, pánové?"

Že už se Vám sbíhají sliny ?!

Je nám líto, ale vůni párku si musíte domyslet, protože prodejce hodin nesmí uzeniny z hygienických důvodů prodávat... :(

Snad vezmete zavděk něčím trvanlivějším - a můžou to být zrovna hodiny. Fotbalová atmosféra je na nich zachycena velmi intenzivně, i když jíst se nedají.

Tyto hodiny mají trochu zjednodušený a upravený tvar hřiště (kdo kdy viděl čtvercové hřiště bez malých a velkých vápen, že ?), ale to je v případě přání zákazníka samozřejmě možné změnit. Že preferujete modrou trávu ? Není problém !

Tak už to tam kopni, prosim Tě!

Figurky fotbalistů jsou původně určeny pro ozdobu dortů, můžete si ale dodat i své vlastní. V takovém případě bude na hodiny poskytnuta sleva.

V ceně je i přepravní box na bezpečné přenášení hodin.

Takže... Hodiny tady někdo, pánové (i dámy)???!!!

objednávejtezde

Ještě jsou tu ale jedny fotbalové hodiny zn. SESTKA

Jedna se o trochu větší kousek...

Regulérní model fotbalového hřiště včetně dvou fotbalových 11tek uprostřed nelítostného a lítého sportovního boje.

Tyto hodiny jsou také opatřeny krycím sklem. Zepředu i shora. Velikost je cca 70 x 50 cm

O dramatické herní situace není na hodinách nouze. Postarají se o to perfektně provedené figurky fotbalistů od firmy Preiser. Čas je měřen na půlícím kruhu.

Pohled z boku hodin

Tato fotbalová časomíra uspokojí i náročného fotbalového diváka.

V ceně je i přepravní box na bezpečné přenášení hodin.

objednávejte zde

>>> zpět do fotogalerie >>>